squash centrum hradec kralove

Aktuality

Připíchnuté novinky

13. listopadu 2019
VÁNOČNÍ TURNAJ VE SQUASHI

20. září 2018
SQUASH DO ŠKOL s nafukovacím kurtem

V minulém týdnu náš oddíl SCC HK navštěvoval s nafukovacím kurtem základní školy

s projektem SQUASH DO ŠKOL. Tento projekt se konal za podpory Královéhradeckého kraje.

Celkem si squash vyzkoušelo cca 750 žáků těchto škol:

ZŠ Štefcova, ZŠ Nový Hradec Králové a ZŠ Libčany.

23. dubna 2018
Poslední extraligový víkend

Poslední extraligový víkend rozhodl o postupujících do play off, o složení semifinálových dvojic a také o týmech, které budou o svoji extraligovou budoucnost muset bojovat v baráži. Mezi muži si play off jako poslední zajistili hradečtí Buldoci, kteří odrazili nápor brněnské Hanye. Podařilo se jim to i díky tomu, že v sobotu poprvé nastoupili i s Janem Koukalem v sestavě. Připojili se tak již k jistým semifinálovým účastníkům - SC Strahov, Corkers Ostrava a Viktoria Brno Sportprofit. Prvenství v dlouhodobé části s přehledem obhájili hráči Strahova před druhým Corkers a třetím Sportprofitem. Semifinálové dvojice tak tvoří, stejně jako vloni, Strahov vs. Buldoci a Corkers vs. Sportprofit. Sezóna již skončila pro tým na páté příčce, jímž je Viktoria Brno Hanya, naopak záchranářské práce v baráži bude muset absolvovat celek SCC Hradec Králové.

Play off a baráže budou na programu 19. a 20.5. 2018 a hrát se bude v Praze v SB Centru.

20. března 2018
Junioři A v Praze na SB Centru

V sobotu a v neděli se na Squash Bowling Centru v Praze konal další turnaj juniorů kategorie A. Zúčastnilo se ho nakonec 95 hráčů a hráček z původně 99 přihlášených.

V B13 si ve finále poradil David Linhart se svým častým soupeřem Vojtou Martinovským 3:1. Na 3. místě skončil Filip Walter, jenž porazil 3:0 solidně hrajícího Šimona Rynta a 5.místo nakonec vybojoval po dvou pětisetových bitvách Miloslav Vaněrka.. V poslední kategorii B17 došlo bohužel ve finálovém zápase mezi Lubošem Walterem a Jáchymen Mráčkem ve 3 setu ke vzájemnému neúmyslnému kontaktu a následnému zranění zápěstí Luboše. Zápas tak byl ukončen Lubošovou skrečí a 1.místo tedy obsadil Jáchym Mráček , druhé Luboš Walter a třetí vybojoval Kristián Mráček, který porazil Adama Jirouška 3:0.

B13 - 1.Linhart, 2.Martinovský, 3.Walter F., 4.Rynt