squash centrum hradec kralove

Squashová amatérská liga jednotlivců

Liga Ligová aplikace Login Aktuální rozlosování Žebříčky Liga

 

Vašek Fajta jr.

776 66 99 50

squashligahk@centrum.cz

26. ledna 2013
Výsledky ligy 2012

9. kolo skončeno, závěrečný turnaj odehrán a liga 2012 je u konce.

Nováčkem roku se stal Petr Martinovský.

Malý okruh letadlem přihrála štěstěna Honzu Vlčkovi, velký okruh získal Radek Kočí.

V celkovém pořadí se na prvním místě s přehledem umístil Jirka Vlček, druhý skončil Honza Breznay, třetí Ondra Hepnar a čtvrtý Honza Vlček.

Celkové výsledky zde.

Rozlosování skupin je pouze pro účely umístění - již dle nich nehrajte! Žebříček odpovídá skutečným výsledkům.

26. ledna 2013
Výsledky závěrečného turnaje

Hráči se na závěr sezóny připravily opravdu dobře, a tak bylo na co koukat. Oba zápasy semifinále naznačovali zajímavý zvrat. Utkali se zde proti sobě bratranci Vlčkové - Honza a Jirka, druhou dvojici pak tvořily Honza Breznay a Ondra Hepnar. A zdálo se, že se tentokrát postup tradičním účastníkům finále nemusí podařit. Nakonec ale oba borci ukázali, proč se do finále již tolikrát probojovali, a tak se mohli v boji o první místo předvést po dvou pětisetových zápasech opět Jirka Vlček a Honza Breznay. Před tím ovšem divákům krev rozproudili v boji o třetí místo Ondra Hepnar a Honza Vlček. A hrálo se opravdu na krev. O trochu více sil měl a vítězně z duelu vyšel Ondra. Finálový zápas byl rovněž dechberoucí. První dva sety si přivlastnil Honza a zdálo se tak, že by tentokrát mohl být Jirka poražen, což by bylo něco čeho by chtěli dosáhnout mnozí hradečtí i cizí  hráči. Jirka se však dokázal zkoncentrovat a rychle si připsat třetí set. Do čtvrtého lépe opět vsoupil lépe Honza a zase se tak o kousek přiblížil kýženému cíli. Jirka se však nenechal rozhodit, dokázal zabrat, otočit set a dovést ho do vítězného konce. Pro diváky nastala skvělá situace - vyrovnáno na 2:2. Rozhodující set lépe začal znovu Honza, v přehlídce neuvěřitelných výměn. Na kurtu ale působil Jirka jako ten, kdo má více sil, set otočil a začal přidávat body ke svému prospěchu. To byla pro Honzu nepříznivá situace. Každý kdo Honzu zná však ví, že se jen tak nevzdá. Přišla plejáda neuvěřitelných úderů a znovu dorovnal - na 9:9. Napětí rosto, přesnost se zvyšovala. Přišel matchball pro Honzu. Další sada úderů s přesností na úplné hranici rizika. A najednou jeden úder za touto hranicí a konec zápasu. Honzovi se povedlo neuvěřitelné. Za bouřlivého jásotu publika opouští kurt jako ten, komu se povedlo porazit Jirku.

Kompletní výsledky zde.

9. srpna 2010
Squashová liga na Facebooku

Otevíráme další komunikační kanál! :) Na Facebooku se můžete přidat ke skupině Squashová amatérská liga Hradec Králové. Budete tak mít neustále přehled, co se děje. Můžete také na tomto místě diskutovat, psát poznámky, nahrávat fotky, videa... Skupina je otevřená všem, tak se přidejte.

Přijímáme poukázky

sodexo
edenred
multisport
benefit plus
beta-gallery
benefity

Návštěvnost

Dnes 335
Včera 346
Za 7 dní 3 209
Za 31 dní 12 676
Celkem 1 076 712
hradec kralove
prazdroj
pernstejn
MSMT
kralovehradecky kraj

SQUASH CENTRUM HK - Třebeš


Hradecká 1770
Hradec Králové
500 12

495 271 525
604 777 722
info@squashhk.cz  Tato adresa NENÍ určena pro rezervace!

Odešlete nám svůj názor